Детальніше...Свята закінчуються. І саме в цей час, коли радість спілкування і несподіваних зустрічей вже трохи втомила, ми захотіли показати своїм гостям щось неймовірне, приємне, світле і легке. Прозоре як марево. Фантастичне як сон. 
Це буде виставка живопису. Велика, на всі наші зали, але цільна, ніби продовження однієї розповіді. Розповіді художника про зустрічі, кохання, улюблені речі. Приходьте, подивіться, відчуйте.   

Детальніше...Ілюстрація та картина – алюзії до тексту, парафрази дійсності чи вигадки. На цій виставці вони складають єдиний спектр, де левова частка належить грі в слова. Що, так і дивись, чинить той самий "перебіг життя": з вербальних і видимих історій.
В основі експозиції живописні твори і книжкова графіка для кількох дитячих видань "Видавництва Старого Лева". Також тут можна побачити поштові та ботанічні малюнки, і вперше – оригінали ілюстрацій до нової книжки Мар’яни Савки "Колисанки і дрімливі вірші", робота над якою тривала кілька років і яка з’явиться у продажу цієї весни.

 Детальніше... Тільки три дні в експозиції зовсім новенькі роботи з колекції та деякі найулюбленіші твори. Живопис, фотографія, графіка і скульптура. У нас як завжди затишно і по-літньому спокійно. Невеличка пауза напередодні відкриття нової виставки вже у вівторок, 18 липня.

 

Детальніше...

Якщо Марія Шуб захоплюється чимось - варто очікувати приголомшливого результату. І ця виставка - презентація "акварельного періода" в її творчості. Акварель завжди були десь поряд, між сценографією, кінематографом і багатьма іншими художніми сферами, де Маша встигла завоювати собі ім'я.

Детальніше...Третій рік поспіль, уже традиційно наприкінці лютого, МЦ "Локація" відкриває виставку левкасу. 
Це особливий проект з українськими художниками, які працюють в цій техніці.